خانه / سخت افزار / تولیدکنندگان لپ‌تاپ با تمدید دورکاری ثروتمند می‌شوند!
تولیدکنندگان لپ‌تاپ با تمدید دورکاری ثروتمند می‌شوند

تولیدکنندگان لپ‌تاپ با تمدید دورکاری ثروتمند می‌شوند!

شرکت لنوو به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لپ تاپ و رایانه شخصی به تازگی برآورد کرده که تحت تاثیر تمدید دورکاری کارمندان در کشورهای مختلف جهان رشد قابل توجهی را در درآمدزایی و سودآوری خود تجربه خواهد کرد.

یانگ یوانکینگ، مدیر عامل شرکت چینی لنوو که یکی از بزرگترین تولیدکنندگان رایانه‌های شخصی و لپ تاپ در جهان به شمار می‌رود، در گفت‌وگویی با گزارشگر رویترز خاطرنشان کرده است: با توجه به شیوع گسترده و بحران پاندمی کرونا که منجر به دورکاری کارمندان و پرسنل شرکت های مختلف فعال در کشورهای جهان شد، انتظار می رود که فروش لپ تاپ رایانه های شخصی و سایر دستگاه های الکترونیکی و هوشمند تا پایان سال جاری میلادی و با تمدید دورکاری کارکنان به میزان قابل توجهی افزایش یابد که این امر موجب خواهد شد سودآوری و درآمدزایی سالانه لنوو رشد قابل توجهی را تجربه کند.

وی همچنین در ادامه اظهارات خود برآورد کرد که صنعت و بازارهای جهانی فروش لپ تاپ و رایانه های شخصی تا ۲۳ سال آینده ۲۵ الی ۳۰ درصد رشد خواهد کرد.

وی همچنین به رویترز اعلام کرده است: ما بعد از تعطیلی ناشی از شیوع گسترده ویروس کرونا، خطوط تولید کارخانه‌های خود را در چین صد درصد از سر گرفته ایم و با تمام ظرفیت خود به تولید پرداخته ایم.

طبق گزارش موسسه تحقیقاتی گارتنر در ماه گذشته، فروش و عرضه جهانی رایانه‌های شخصی تحت تاثیر پاندمی کرونا در سه ماهه نخست سال جاری میلادی ۱۲.۳ درصد کاهش یافته که بیشترین افت از سال ۲۰۱۳ میلادی تاکنون به شمار می‌رود.

طبق این گزارش سهم لنوو از فروش رایانه های شخصی در بازارهای جهانی در نخستین فصل از سال جاری میلادی ۲۴.۴ درصد بوده که از رقبای دیرینه خود همچون HP و Dell که به ترتیب سهم ۲۱.۵ درصد و ۱۹.۷ درصدی را به خود اختصاص داده‌اند، سبقت گرفته است.

عملکرد بالاتر از انتظار شرکت لنوو موجب رشد ۵ درصدی ارزش سهام این شرکت چینی در معاملات روز چهارشنبه شد.

منبع:ایسنا

محتوی دیگر از دورکاری در اقتصاد الکترونیکی:

تشدید حملات سایبری عوامل خارجی علیه مقام‌های آمریکایی‌ دورکار
انتشار فهرست پررونق‌ترین مشاغل عصر دورکاری
تمدید دورکاری کارکنان گوگل حداقل تا یک ماه دیگر!
فواید دورکاری از زبان مایکروسافت
دورکاری عادی می‌شود/ آموزش دیجیتال جا می‌افتد/ پوپولیست‌ها بازندۀ اصلی خواهندبود

حتما ببینید

پذیرش ارزهای دیجیتال توسط سه‌چهارم خرده‌فروشان آمریکا ظرف دو سال آینده

پذیرش ارزهای دیجیتال توسط سه‌چهارم خرده‌فروشان آمریکا ظرف دو سال آینده

پوریا مالکی‌فرد بر اساس یک نظرسنجی جدید، تا دو سال دیگر سه‌چهارم خرده‌فروشان آمریکا از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.