خانه / فین‌تک / فناوری مالی ( به غیر از بانکداری و ارز دیجیتال) / بیمه الکترونیک / رونمایی از سه سامانه مدیریت ریسک پژوهشکده بیمه
رونمایی از سه سامانه مدیریت ریسک پژوهشکده بیمه

رونمایی از سه سامانه مدیریت ریسک پژوهشکده بیمه

سامانه‌های پایگاه داده هوشمند صنعت بیمه، آزمایشگاه ریسک و سامانه ریسک زلزله دیروز با حضور رئیس کل بیمه مرکزی، هیات عامل و جمعی از مدیران بیمه مرکزی رونمایی شد. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل بیمه مرکزی، غلامرضا سلیمانی در این برنامه ضمن قدردانی از زحمات حمید کردبچه، رئیس پژوهشکده بیمه در راستای تقویت نقش‌آفرینی پژوهشکده در صنعت بیمه گفت: خوشبختانه پژوهشکده بیمه در این مدت توانسته به‌عنوان حلقه ارتباط صنعت بیمه و پژوهش به خوبی عمل کند و طرح‌های خوبی ارائه کند. او با اشاره به تحولات تکنولوژی و اقلیمی در سطح جهان افزود: پژوهشکده باید با مطالعات راهبردی و کاربردی صنعت بیمه را در ارائه خدمات نوین در این حوزه‌ها راهنمایی و هدایت کند.

جهت دانلود و مشاهده عناوین ماهنامه ” اقتصاد دیجیتال” اینجا کلیک نمایید.

سلیمانی برنامه راهبردی پژوهشکده بیمه را خوب و منسجم دانست و گفت: همچنان انتظار می‌رود پژوهشکده به تلاش مضاعف در ارتقای جایگاه صنعت بیمه میان بیمه‌گران و بیمه‌گذاران برنامه‌های نوینی ارائه کند. او تاکید کرد: پژوهشکده بیمه در حوزه ارتباط صنعت بیمه با پژوهش خوب عمل کردهاست و امیدوارم این ارتباطات به خارج از صنعت بیمه و سایر صنایع نیز گسترش یابد و به ارائه محصولات و خدمات جدید منجر شود.

در پایان رئیس کل بیمه مرکزی سامانه‌های پایگاه داده هوشمند صنعت بیمه، آزمایشگاه ریسک و سامانه ریسک زلزله را برای صنعت بیمه در حوزه مدیریت و کنترل ریسک بسیار موثر دانست و خواستار راه‌اندازی سریع آنها شد.

منبع: بیمه مرکزی

حتما ببینید

لزوم سوادآموزی و کسب مهارت دیجیتال در زنان

لزوم سوادآموزی و کسب مهارت دیجیتال در زنان

ریحانه صادقی از بین ۱۵ کشور تحت بررسی در گزارش در استفاده از تلفن همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *