خانه / فین‌تک / ارز دیجیتال / مدیرعامل کوین‌ بیس: پرونده حقوقی ریپل بهتر از حد انتظار پیش می رود
پرونده حقوقی ریپل بهتر از حد انتظار پیش می رود

مدیرعامل کوین‌ بیس: پرونده حقوقی ریپل بهتر از حد انتظار پیش می رود

برایان آرمسترانگ مدیرعامل صرافی کوین‌بیس اعلام کرده است به نظر می‌رسد پرونده کمیسیون SEC و ریپل از آنچه انتظار می‌رفت بهتر پیش می‌رود. وی افزود کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا متوجه شده است که حمله به رمز ارزها اقدامی نامطلوب است و عموم مردم آن را نمی‌پسندند.

برایان آرمسترانگ مدیرعامل صرافی کوین‌بیس روز دوشنبه در خصوص اقدام قانونی کمیسیو‌ن SEC علیه شرکت ریپل لبز صحبت کرده است. وی با اشاره به مقاله فوربز با عنوان «قیام کریپتو که کمیسیون SEC متوجه آن نبود» در توییتر نوشت: به نظر می‌رسد پرونده ریپل بهتر از آنچه انتظار می‌رفت پیش می‌رود. در این بین، کمیسیون SEC متوجه شده است که حمله به رمزارزها از نظر سیاسی اقدامی مطلوب نیست.

جهت مشاهده و دانلود ماهنامه ” اقتصاد دیجیتال” اینجا کلیک نمایید.

وی افزود: نکته طعنه آمیز این است که مردمی که کمیسیون SEC قرار است از آنها محافظت کند همان مردمی است که به آنها حمله کرده است.

برد گارلینگهوس مدیرعامل ریپل نیز بیانیه مشابهی در خصوص کمیسیو‌ن SEC منتشر کرده است. وی با اشاره به این موضوع که کمیسیون SEC از ارائه چارچوب مشخص برای رمز ارزها امتناع کرده است، گفت کمیسیو‌ن SEC به جای همکاری با این صنعت، در حال استفاده از جلسات خود با شرکت‌ها برای اعمال قانون است.

وی افزود بسیاری از دارندگان توکن XRP شکایتی علیه کمیسیون SEC ارائه داده‌اند. برد گارلینگهوس تاکید کرد این مردم دقیقا همان مردمی هستند که کمیسیو‌ن SEC قرار است از آنها محافظت کند.

چندین نفر در توییتر از سخنان مثبت برایان آرمسترانگ درباره ریپل اظهار تعجب کرده‌اند. بسیاری از افراد، صحبت‌های آرمسترانگ را نشانه‌ای خوش‌بینانه در نظر گرفته‌اند که به دنبال آن، قیمت XRP به زودی افزایش خواهد یافت.

بعضی از کاربران امیدوار شده‌اند که کوین‌بیس ممکن است به زودی XRP را مجددا لیست کند. یکی از کاربران توییت کرده است: به نظر می‌رسد برایان آرمسترانگ و کوین‌بیس باید آماده لیست کردن مجدد XRP باشند. هرچند، بعضی از کاربران هنوز بدبین هستند و اذعان داشته‌اند که کوین‌بیس تا زمانی که این پرونده پایان نپذیرد، XRP را مجددا اضافه نخواهد کرد. کوین‌بیس توکن XRP را در ماه ژانویه و پس از ارائه شکایت کمیسیون SEC علیه ریپل لبز از فهرست خود حذف کرد.

کوین‌بیس نیز اخیرا با کمیسیو‌ن SEC در خصوص عرضه طرح وام‌دهی خود به مشکل برخورده است. کوین‌بیس درباره این محصول با کمیسیو‌ن SEC صحبت کرده است اما تهدید شد که اگر این محصول عرضه شود، کمیسیون SEC به اعمال اقدامات قانونی دست می‌زند. این موضوع باعث شد که کوین‌بیس، عرضه محصول مورد نظر را متوقف کند.

آیا این امکان وجود دارد که کوین بیس بار دیگر رمز ارز XRP را به لیست بازارهای معاملاتی خود اضافه کند؟

منبع: میهن بلاکچین و به نقل از news.bitcoin،

حتما ببینید

تحلیل قیمت اتریوم: نشانه‌های صعودی روی نمودار

تحلیل قیمت اتریوم: نشانه‌های صعودی روی نمودار

محمد‌امین علی‌یاری قیمت اتریوم در ادامه روند صعودی روز گذشته خود به بالای مقاومت ۴,۳۵۰ دلاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *