خانه / فین‌تک / ارز دیجیتال / اتریوم به ترازنامه مجله معروف TIME اضافه می‌شود
اتریوم به ترازنامه مجله معروف TIME اضافه می‌شود

اتریوم به ترازنامه مجله معروف TIME اضافه می‌شود

مجله تایم در حال آماده‌سازی فهرست ۱۰۰ شرکت برتر برای متاورس و خبرنامه هفتگی به عنوان بخشی از همکاری‌های جدید خود است و در پی این همکاری قرار است اتریوم را به ترازنامه خود اضافه کند.

مجله تایم برای اولین بار به عنوان بخشی از قرارداد خود با شرکت سرمایه‌گذاری رمزارز گلکسی دیجیتال، اتر در اختیار خواهد داشت تا به خوانندگان خود درباره متاورس مطالب آموزشی ارائه دهد.

به موجب این همکاری، مجله تایم یک فهرست از ۱۰۰ شرکت برتر متاورس و یک خبرنامه هفتگی به اسم «Into the Metaverse» منتشر می‌کند. موارد مالی این قرارداد کاملا با اتریوم انجام شده است. در نتیجه مجله تایم، رمزارز ETH را به ترازنامه خود اضافه خواهد کرد.

مجله تایم پس از آنکه در ماه آوریل، هزینه قرارداد خود با گری‌اسکیل را به صورت رمزارز دریافت کرد، بیت کوین در اختیار دارد.

جهت مشاهده ودانلود ماهنامه ” اقتصاد دیجیتال” اینجا کلیک نمایید.

شرکت سرمایه‌گذاری گلکسی دیجیتال از طریق بخش تعاملی خود به نام Galaxy Interactive، تقریبا ۱۵۰ میلیون دلار در پروژه‌های سرگرمی خرج کرده است. هم‌چنین در ماه اکتبر، ۳۲۵ میلیون دلار دیگر در این بخش سرمایه‌گذاری کرده است.

کیث ای‌گراسمن (Keith A. Grossman) مدیر مجله تایمز و اوا کازانوا (Eva Casanova) رییس بخش ارتباطات گلکسی دیجیتال در خصوص حجم و ارزش مالی این قرارداد اظهارنظر نکرده‌اند، اما اعلام کرده‌اند که اجرای آن تقریبا ۶ ماه زمان می‌برد.

مجله تایم هم‌چنین در صفحه اینترنتی جدیدی به اسم TIME for Learning، میزبان منابع آموزشی در خصوص متاورس خواهد بود. این صفحه در ماه دسامبر عرضه خواهد شد.

گلکسی دیجیتال به منظور کمک برای توضیح متاورس و پتانسیل‌های آن، نظرات تخصصی افرادی نظیر سم انگلبارت (Sam Engelbardt) و ریچارد کیم (Richard Kim) را ارائه خواهد داد.

گراسمن گفته است: فهرست ۱۰۰ شرکت برتر مجله تایم در زمینه متاورس به شرکت‌هایی اشاره خواهد کرد که بیشترین تأثیرگذاری در این عرصه را دارند. بعضی از این شرکت‌ها ممکن است شرکت‌های بلاکچین باشند و بعضی دیگر، راهکارهایی ارائه می‌دهند که تجربه فعالیت در متاورس را در دسترس‌تر می‌سازند.

درخواست‌ها برای حضور در این فهرست از روز پنج‌شنبه ۳۱ دسامبر آغاز می‌شود.

کازانوا نیز عنوان کرده است: ایده همکاری مجله تایم و گلکسی دیجیتال، آموزش و تشویق هرچه بیشتر مردم در عرصه وب ۳ و متاورس بوده است.

منبع: میهن بلاک چین

حتما ببینید

تحلیل قیمت اتریوم: نشانه‌های صعودی روی نمودار

تحلیل قیمت اتریوم: نشانه‌های صعودی روی نمودار

محمد‌امین علی‌یاری قیمت اتریوم در ادامه روند صعودی روز گذشته خود به بالای مقاومت ۴,۳۵۰ دلاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *