درباره ما

کانال تلگرام رسانه فناوری هوشمند

تجارت الکترونیکی نسبت به علوم مختلف دانشی نوین در دنیا است که کل کسب و کارها را به هر نحوی تحت تاثیر خود قرار می دهد.

به طبع اگر فناوری های نوین که عموما به پیشرفت دانشهای مبتنی بر فناوری اطلاعت نگاه کنیم این روزها شغلهایی که حتی فکر نمی کردند تحت تاثیر این دانش قرار بگیرند را تحت اشعاع قرار داده است.

پیشرفت روز به روز فناوری اطلاعات و تکنولوژی های نوین از یک طرف و سردرگمی کسب و کارهایی که تا دیروز به صورت سنتی اداره می شدند و امروز راهی ندارند یا باید تعطیل کنند و تغییر نمایند. همانطور که گفته شد سرعت و گستردگی این فناوری ها به حدی شده است که پیدا کردن گزینه مناسب خود پیچیدگی را دو چندان میکند.

زمان هم یکی از نکات مهم در این تغییرات است چرا که شاید کاری را که همه انجام داده اند دیگر برای شما زمان ناسیب انجام آن نباشد خیلی مواقع استفاده از این فناوری ها دیر شده است یا بر عکس هنوز زمان مناسب نیست.

به طبع حضور رسانه های مختلف که به راهنمایی، تحلیل و پوشش خبری این موارد بپردازند بیش از هر چیز لازم است.

پایگاه خبری “اقتصاد الکترونیکی” در تیرماه سال ۹۷ از معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی موفق به اخذ مجوز شد  وهدف ما از ابتدا در پوشش تجارت الکترونیک بخصوص در کسب و کارها و معرفی فناوریهای نوین مرتبت می باشد.

البته قبل از فعالیت این پایگاه خبری ما مجوز نشریه غیر برخط ” فناوری هوشمند” را داشتیم و چند سال عمده فعالیت در بستر وب بود که کارشناسان اداره مطبوعات پیشنهاد دادند تا مجوز پایگاه خبری گرفته شود هر چند که تقسیم بندی این رسانه ها در خود این وزارت خانه نامفهوم است و خود می تواند بخشی از فعالیت این نشریه باشد و متاسفانه علیرغم اینکه صاحب امتیاز هر دو نشریه یک فرد است اجازه ندادند که پایگاه نیز به همان نام فناوری هوشمند اداره شود دوستان و بزرگان اقتصاددان و کارآفرین شاید بهتر است که برندینگ ( نشان تجاری) را به این عزیزان معرفی نماید.

مشخصات نشریه:

صاحب امتیاز و مدیر مسئول و سردبیر: علیرضا خدائی

خبرنگار : مریم رشیدخانی

زیرنظر گروه تحریریه
تماس مستقیم با تحریریه اقتصادالکتونیکی و واتساپ:
 ۰۹۳۷۳۲۶۰۹۵۵

شماره تماس   تلگرام و دیگر شبکه های اجتماعی: 09373260955
ایمیل:elececo.ir@gmail.com 
 تلفن:۰۲۱۶۶۵۲۲۷۳۹

تهران، خیابان بهار جنوبی، کوچه حمید صدیق بن بست منصور۲ پلاک۴
شماره تماس : (۰۲۱) ۶۶۵۲۲۷۳۹

بخش بازرگانی

جهت تبلیغ در نشریه اقتصادالکترونیکی و یا اشتراک نشریه:

شماره تماس در  تلگرام و واتساپ و دیگر شبکه های اجتماعی:  09373260955

شماره مستقیم:  ۰۹۳۷۳۲۶۰۹۵۵

ایمیل:elececo.ir@gmail.com 

تلفن:۰۲۱۶۶۵۲۲۷۳۹

کانال تلگرام رسانه فناوری هوشمند
دکمه بازگشت به بالا