خانه / بلاک‌چین / بلاک‌چین در فین‌تک / آمریکا باید به مکانی برای نوآوری بلاک‌چین تبدیل شود
آمریکا باید به مکانی برای نوآوری بلاک‌چین تبدیل شود

آمریکا باید به مکانی برای نوآوری بلاک‌چین تبدیل شود

حسین عسکری

رییس کمیته دارایی های دیجیتال تازه تاسیس، نماینده کنگره ایالات متحده، فرنچ هیل، برخی از اولویت ها را برای مقررات بخش کریپتو و اطمینان از اینکه آمریکا مکانی برای نوآوری فین تک و بلاک‌چین است، مشخص کرده است. این قانونگذار تاکید کرد: ما یک چارچوب نظارتی می خواهیم که برای توسعه دهندگان، سرمایه گذاران و مصرف کنندگان بالقوه شفاف باشد.

 نماینده کنگره ایالات متحده فرنچ هیل (R-AR) که اخیراً به عنوان رییس کمیته فرعی دارایی‌های دیجیتال و فناوری مالی منصوب شد، در مصاحبه‌ای با CNBC در روز پنجشنبه چندین اولویت مربوط به رمزارز را برای کمیته فرعی خود مورد بحث قرار داد.

  ” اقتصادالکترونیکی“آخرین و به روزترین محتوی در اقتصاددیجیتال

او در پاسخ به سوالی در مورد اینکه آیا ایالات متحده باید یک صندوق نقدی قابل معامله در مبادلات بیت کوین (ETF) داشته باشد، توضیح داد، این حوزه ای است که کمیته فرعی او می خواهد آن را بررسی کند.

 این نماینده مجلس توضیح داد: ما به دنبال ایجاد یک قانون حفظ حریم خصوصی در رمزارزها هستیم، همچنین به دنبال تصویب یک لایحه مقررات استیبل کوین هم هستیم.

ریپ هیل ادامه داد: کمیته جدید دارایی های دیجیتال همچنین در مورد نظارت بر تجارت ارزهای دیجیتال و مبادلات رمزارزی بحث خواهد کرد.

 ریپ هیل افزود: همه چیز روی میز است و این یک اولویت برای امسال خواهد بود. تاکنون، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) برخی از ETF های آتی بیت کوین را تایید کرده است اما هنوز یک ETF بیت کوین را تایید نکرده است.

آمریکا مکانی برای نوآوری در فین تک و بلاک‌چین

این قانونگذار از آرکانزاس تاکید کرد: “بلاک‌چین یک حوزه نوآوری مهم است” و تاکید کرد: ما می خواهیم این فناوری در اینجا در ایالات متحده رشد کند. ما یک چارچوب نظارتی می‌خواهیم که برای توسعه‌دهندگان، سرمایه‌گذاران و مصرف‌کنندگان بالقوه شفاف باشد و در نهایت، ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که مردم شفافیت کامل در این زمینه دارند.

هیل با اشاره به اینکه تغییرات می تواند تدریجی باشد نه کاملاً مخرب، توضیح داد: “ما می خواهیم مطمئن شویم که آمریکا مکانی برای نوآوری در فین تک و بلاک‌چین است و فناوری دفتر کل توزیع شده بخشی از این آینده فین تک است.”

این قانونگذار با ترغیب دموکرات ها و جمهوری خواهان به همکاری با یکدیگر گفت: این فناوری ای است که برای کشور ما مهم است.

ما به این چارچوب نظارتی نیاز داریم و برای داشتن آن باید گرد هم بیاییم، وگرنه هرج و مرج در این صنعت ادامه پیدا می کند، مانند سال گذشته که شاهد ورشکستگی در سراسر این صنعت بودیم.

 این برای توسعه‌دهندگان، صنعت، نوآوری و مطمئناً برای سرمایه‌گذاران و مصرف‌کنندگان مفید نیست.

منبع: اقتصادآنلاین

“فناوری هوشمند” رسانه تخصصی انقلاب صنعتی چهارم

حتما ببینید

پوست‌اندازی بیمه با چتر بلاک‌چین

پوست‌اندازی بیمه با چتر بلاک‌چین

در چند سال اخیر، به خوبی مشخص شده است که فناوری بلاک‌چین محدود به بیت‌کوین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *