اپلیکیشن و نرم افزاربانکداری‌دیجیتال

ارائه سرویس‌های جدید در ایوا

کانال تلگرام رسانه فناوری هوشمند

مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد از مذاکره برای پیاده‌سازی خدمات جدید در حوزه پرداخت عوارض جاده‌ای و خدمات حمل و نقل شهری در نرم‌افزار ایوا خبر داد.

محمد مهدی صادق در گفتگویی درباره برنامه‌های شرکت پرداخت الکترونیک سداد برای رشد و توسعه نرم‌افزار ایوا اظهار داشت: در حال حاضر تمام سرویس‌های ممکن در حوزه پرداخت را در ایوا ایجاد کرده‌ایم و به این سمت پیش می‌رویم تا سرویس‌هایی که در سبدهای محصولی منسجمی وجود دارند را در این نرم‌افزار تکمیل کنیم.

وی با اشاره به خدمات نرم‌افزار ایوا در حوزه سرویس‌های مرتبط با موضوع سفر یادآور شد: شروع ارائه سرویس ایوا در حوزه سفر با ارائه سرویس پرداخت عوارض خروج از کشور انجام شد که اقدام منحصر به فردی برای ایوا بود و سپس آن را به بلیت اتوبوس، بیمه مسافرتی و … گسترش دادیم.

صادق ادامه داد: به همین شکل در حوزه سفر و تفریحات سعی داریم سرویس‌های منسجمی را به این حوزه اضافه کنیم، همچنین به چند حوزه دیگر نیز ورود کرده‌ایم، برای مثال سرویس دیگری که می‌توان آن را هم در حوزه سفر و هم در حوزه خدمات دولتی طبقه‌بندی کرد موضوع پرداخت خلافی است. مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد با بیان اینکه شرکت سداد در این مسیر پیش می‌رود که سرویس‌هایی که در یک حوزه قرار می‌گیرند را به ایوا اضافه کند، تصریح کرد: در حوزه عوارض جاده‌ای، خدمات حمل و نقل شهری و … در حال مذاکره و پیاده‌سازی طرح هایی هستیم که سرویس‌های جدیدی را به ایوا اضافه کنیم تا در کنار سرویس‌های موجود در آن بتواند نیازهای مشتریان را نیز برطرف کند.بران و حذف اپلیکیشن‌ها می‌کنند / ایبنا

کانال تلگرام رسانه فناوری هوشمند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا