ارزدیجیتال

ارزش سهام پی‌پل به بالاترین رقم تاریخ رسید

کانال تلگرام رسانه فناوری هوشمند

به‌نظر می‌رسد ورود پی‌پل به حوزه ارزهای دیجیتال با روی خوش سرمایه‌گذاران جریان اصلی مواجه شده است.

مصطفی افخمی؛ ارز دیجیتال

به گزارش کوین تلگراف، مطابق با داده‌های تریدینگ ویو، در روز چهارشنبه ، ارزش سهام پی‌پل (با نماد معاملاتی PYPL) در بازار سرمایه آمریکا به ۲۱۵.۸۷ دلار رسید. این رقم، دو دلار بالاتر از سقف تاریخی این سهام در روز دوم سپتامبر سال جاری (۱۲ شهریور) است.

رشد ارزش سهام پی‌پل، پس از آن رخ داد که این شرکت با انتشار اطلاعیه‌ای از ورود خود به بازار ارزهای دیجیتال خبر داد. بنابر این اطلاعیه، پی‌پل قرار است از ابتدای سال ۲۰۲۱، بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و بیت کوین کش را در فهرست ارزهای دیجیتال تحت پشتیبانی خود قرار دهد.

گفتنی است در ساعات اولیه گشایش بازار سرمایه، ارزش سهام پی‌پل با رشدی سریع توانست سقف تاریخی پیشین خود را پشت سر بگذارد.

بیت کوین نیز از انتشار خبر ورود پی‌پل به حوزه ارزهای دیجیتال بی‌نصیب نماند و قیمت آن با افزایشی ۱,۰۰۰ دلاری طی شبانه‌روز گذشته تا آستانه ۱۳,۰۰۰ دلار نیز پیش رفت. در زمان انتشار این خبر، بیت کوین در محدوده ۱۲,۹۵۷ دلار دادوستد می‌شود.

با این حال، همه تحت تأثیر انتشار خبر ورود پی‌پل به حوزه ارزهای دیجیتال قرار نگرفته‌اند. پلن‌بی (PlanB)، تحلیل‌گر سرشناس، طی توییتی با اذعان به غیرمنتظره بودن این اتفاق گفت که بر اساس آنچه در صفحه پرسش‌های متداول پی‌پل آمده، کاربران نمی‌توانند دارایی‌های دیجیتال خود را از حسابشان در پی‌پل خارج کنند. در بخش دیگری از این صفحه آمده است:

در حال حاضر، کاربران می‌توانند ارزهای دیجیتالی را که فقط از طریق پی‌پل خریده‌اند، در حساب خود نگه‌ دارند. علاوه بر این، آنها نمی‌توانند ارزهای دیجیتال موجود در حساب‌ خود را به دیگر حساب‌ها در داخل یا خارج از پی‌پل منتقل کنند.

با این حال، پلن‌بی در ادامه طی توییتی با تجدیدنظر در احساس خود پیرامون ورود پی‌پل به بازار ارزهای دیجیتال خاطرنشان کرد که رفتار قیمتی بیت کوین، واکنشی به انتشار خبر پی‌پل و اضافه‌شدن ارزهای دیجیتال اصلی به فهرست ارزهای تحت پشتیبانی این غول صنعت پرداخت است.

گفتنی است پلن‌بی با مدل معروف پیش‌بینی قیمت انباشت به عرضه شناخته می‌شود. بر طبق این مدل، قیمت بیت کوین در ادامه روند صعودی خود در آینده‌ای نزدیک از مرز ۱۰۰ هزار دلار نیز عبور خواهد کرد.

کانال تلگرام رسانه فناوری هوشمند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا