خانه / فین‌تک / ارزدیجیتال / آلت‌کوین / اورنود یک ایردراپ جدید برای دارندگان ریپل
اورنود یک ایردراپ جدید برای دارندگان ریپل

اورنود یک ایردراپ جدید برای دارندگان ریپل

اورنود (Evernode)، یک شبکه لایه ۲ که با هدف معرفی قراردادهای هوشمند از طریق ویژگی Hoops در ریپل لدجر (XRP Ledger) شناخته شده است، جزئیاتی را در مورد ایردراپ خود برای دارندگان توکن ریپل در آینده را معرفی کرده است.

این ابتکار از زمان اعلام آن در اوایل سال جاری، انتظاراتی را در جامعه ریپل ایجاد کرده است. این پروژه نسخه بتای اورنود را در ماه آوریل روی شبکه آزمایشی Hooks v3 راه‌اندازی کرد و قرار است در اواخر این ماه مورد بازرسی قرار گیرد.

طبق وایت پیپر پروژه، مقدار قابل توجهی از توکن اورز (Evers)، توکن بومی اورنود، پس از راه‌اندازی رسمی پروتکل، برای ایردراپ ارائه می‌شود. ایردراپ شامل ۵.۱۶ میلیون توکن اورز برای دارندگان ریپل واجد شرایط است و از طریق یک فرآیند دومرحله‌ای انجام می‌شود.

در ابتدا، یک عکس فوری از دارایی‌های ریپلی در شبکه اصلی گرفته می‌شود و به دنبال آن یک ایردراپ به حساب‌های واجد شرایط در زنجیره جانبی Hooks ارسال می‌شود.

برای دریافت این ایردراپ، دارندگان ریپل باید توکن‌های خود را مستقیماً در بلاکچین داشته باشند و نه در صرافی ارزهای دیجیتال. این پروژه مشخص نکرده است که آیا هیچ یک از صرافی‌ها از این ایردراپ پشتیبانی، و توزیع توکن‌ها را برای دارندگان تسهیل می‌کند یا خیر.

شایان ذکر است که ریپل لدجر حجم بالایی از تراکنش‌ها را تجربه کرده است که حتی از تعداد تراکنش‌های روزانه اتریوم نیز پیشی گرفته است. با ارائه ایردراپ مذکور در آینده، اورنود قصد دارد بیشتر دارندگان ریپل را درگیر کند و آنها را با قابلیت‌های قرارداد هوشمند خود آشنا کند.

منبع: رمزارزنیوز

حتما ببینید

رشد ۳۰۰ درصدی اکوسیستم استیکینگ شبکه پولکادات و تأثیر آن بر قیمت DOT

رشد ۳۰۰ درصدی اکوسیستم استیکینگ شبکه پولکادات و تأثیر آن بر قیمت DOT

قیمت پولکادات چندین هفته است که در یک روند نزولی قرارگرفته اما برخلاف آن، ارزش شبکه پولکادات به لطف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *