بانکداری‌دیجیتال

باشگاه سپیدرود رشت با ایران کیش تفاهمنامه همکاری امضا کرد

کانال تلگرام رسانه فناوری هوشمند

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد الکترونیکی به نقل از روابط عمومی ایران کیش، طی این تفاهمنامه سه جانبه که با حضورپیمان طبری مدیر عامل ایران کیش، کیومرث بیات، مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت، وحید بهجتی مدیر عامل شرکت پارس فرناک به امضا رسید، ایران کیش بستر پرداخت های الکترونیکی باشگاه سپیدرود وهواداران این تیم را که چهارمین تیم محبوب کشوری لقب گرفته است فراهم می کند.

ارائه خدمات پرداخت الکترونیک از طریق ابزارهای پذیرش در تمامی بخش ها ی باشگاه سپیدرود رشت و مجموعه‌های تابعه، ایجاد باشگاه هواداران و ارائه انواع خدمات به اعضا باشگاه از جمله خریدهای تخفیف دار، خریدهای اختصاصی، تخصیص جوایز و …، فعالیت های تبلیغی و تشویقی توسط طرفین به منظور معرفی خدمات موضوع تفاهم نامه، برگزاری جشنواره ها، کمپین ها برای اعضای باشگاه هواداران از جمله سایر مفاد این تفاهمنامه است.

کیومرث بیات مالک باشگاه سپیدرود دراینباره گفت : قرارداد سه جانبه باشگاه با شرکت ایران کیش و پارس فرناک در خصوص استفاده از دستگاه های پرداخت الکترونیک از جمله پوز و همین طور اپلیکیشن باشگاه است که همگی در بستری که ایران کیش برای ما فراهم می کند در اختیار هواداران و تمامی صاحبان کسب و کاری که قصد حمایت ازاین باشگاه را دارند قرار می‌گیرد.

وی گفت: امید داریم تا با به وجود آمدن این بستر در استان گیلان، امکان تبادلات کاری و مالی را برای هواداران خود در عرصه های مختلف به وجود آورده و از سویی از این طریق عواید اقتصادی نیز نصیب باشگاه شود.

وی افزود: از سویی راه اندازی اپلیکیشن مخصوص باشگاه که دراختیار هواداران باشگاه قرار می گیرد و مردم رشت می توانند به وسیله آن علاوه بر کمک به باشگاه تمامی تبادلات بانکی و مالی خود را از طریق بستر ایران کیش و این اپلیکیشن انجام دهند ازدیگر مفاد این تفاهمنامه است.

بیات اظهار کرد: باشگاه سپیدرود یک باشگاه قدیمی با پنجاه و یکسال قدمت است و شما نمی توانید در رشت کسی را پیدا کنید که این تیم ورزشی را دوست نداشته باشد. این فضای مردمی یعنی بالغ بر یک و نیم میلیون جمعیت گیلان می تواند ظرفیت خوبی برای باشگاه و شرکت ایران کیش و تداوم همکاری ها درآینده باشد.

*تمامی بسترها از سوی ایران کیش فراهم شده است

وحید بهجتی مدیرعامل شرکت پارس فرناک نیز درباره این تفاهمنامه گفت: پیرو همکاری‌های پارس فرناک و ایران کیش در زمینه های توسعه بازار، فناوری دیجیتال و پرداخت الکترونیک و همین طور در صدد رفع نیازهایی که تیم‌های ورزشی از لحاظ اقتصادی دارند این تفاهمنامه امضا شد. طرحی از شرکت پارس فرناک برای باشگاه سپیدرود آماده شد که ایران کیش پشتیبانی فنی و بسترسازی آن را فراهم نموده است. در بخش دیگر، باشگاه هواداری سپیدرود راه اندازی و از اپلیکیشن باشگاه رونمایی می شود تا هواداران بتوانند تمامی خدمات پرداخت خود را از طریق این پلت فرم که در بستر ایران کیش و البته اپلیکیشن پات -نرم افزار پرداخت این شرکت -است انجام دهند. هرچند اپلکیشن سپیدرود رشت شخصی سازی شده و آیکون های ویژه باشگاه نیز به آن اضافه می‌شود.

وی گفت: ایران کیش از طریق شعبه رشت تمامی درخواست ها مانند بحث نصب و پشتیبانی دستگاه ها را انجام میدهد. از طریق کانال های هواداری سپیدرود درخواست‌ها به ما ارسال و از سمت ما به ایران کیش داده شده تا بحث نصب و پشتیبانی دستگاه ها انجام شود.

کانال تلگرام رسانه فناوری هوشمند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا