خانه / اینترنت و شبکه اطلاعات / بررسی توسعه ۵میلیون پورت اینترنت پرسرعت
بررسی توسعه ۵میلیون پورت اینترنت پرسرعت

بررسی توسعه ۵میلیون پورت اینترنت پرسرعت

جلسه هیات مدیره شرکت مخابرات ایران با حضور مهندس فلاح جوشقانی، معاونت وزیر و رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برگزار شد.

به گزارش اقتصاد الکترونیکی و به نقل ازاداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران،یک شنبه، ۱۹ خرداد ماه سال ۹۹، جلسه هیات مدیره شرکت مخابرات ایران با حضور، مهندس فلاح جوشقانی، معاون وزیر و رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در ساختمان زنده یاد دکتر غفاریان برگزار شد.

این جلسه هیات مدیره شرکت مخابرات ایران به منظور بررسی توسعه ۵میلیون اینترنت پرسرعت در برنامه سال ۹۹، تعامل و همسویی با اهداف کلان و سیاست‌های راهبردی حوزه ICT و بررسی راهکارهای مناسب برای تحقق اهداف این حوزه از دو منظر رگولاتوری و شرکت مخابرات ایران و همچنین رفع موانع موجود در این مسیر برگزار شد.

شرکت مخابرات ایران به عنوان بزرگترین اپراتور مخابراتی کشور با قدیمی ترین برند حوزه ارتباطات همواره در مسیر ارائه خدمات حوزه ICT پیشرو بوده و با رویکرد تعامل سازنده با نهادهای قانونگذار، در مسیر پیشرفت حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات گام برمی‌دارد.

در این جلسه، دکتر صفری، رییس و اعضای هیات مدیره، مهندس صدری، مدیرعامل با حضور مهندس فلاح جوشقانی، معاون وزیر و رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و تعدادی از معاونین مدیرعامل شرکت مخابرات ایران شرکت داشتند.

آنچه در مورد سرعت اینترنت در اقتصاد الکترونیکی می خوانیم:

اینترنت همراه همچنان پیشتاز است
واگذاری یک میلیون اشتراک اینترنت پرسرعت خانگی به ترتیب ثبت‌نام
اتصال روستاهای کشور به اینترنت پرسرعت همراه اول

حتما ببینید

طرح بزرگ پکن برای راه اندازی اینترنت صنعتی و توسعه اقتصاد دیجیتال چین

طرح بزرگ پکن برای راه اندازی اینترنت صنعتی و توسعه اقتصاد دیجیتال چین

وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین از تصمیم دولت این کشور برای توسعه زیرساخت های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.