پیشنهاد سردبیررسانه دیجیتالمقاله کسب و کار دیجیتال

بررسی واینر و واینرینگ در فضای دیجیتال

کانال تلگرام رسانه فناوری هوشمند

اینترنت با افزایش دسترسی و به حداقل رساندن تاخیر زمانی تا بازار بر نوآوری کسب و کار تاثیر می گذارد. امروزه بسیاری از تعاملات اجتماعی و کسب و کار افراد به فضای مجازی کشیده شده است و ارتباطات مجازی بخش عمده ای از استفاده کاربران از این فضاست.

به گزارش اقتصاد الکترونیکی به نقل از خبرگزاری صدا وسیما: تکنولوژی‌های نوین ارتباطی زندگی بشر را دگرگون کرده و شناخت ابعاد مختلف تغییرات به وجود آمده، برای بهره مندی از مزایا و آمادگی برای مواجهه با چالش‌های آن ضروری است.

این دگرگونی‌های ناشی از جهانی شدن و توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات تعیین کننده بسیاری از مناسبات زندگی اقتصادی و اجتماعی است و الگوی کسب و کار و نظام اقتصادی را نیز تحت تاثیر قرار داده است و مهمترین اثر اقتصادی این انقلاب، استقرار و فراگیری اقتصاد دیجیتالی است.

اقتصاد دیجیتال که گسترش آن بر پایه پلتفرم‌های دیجیتالی است، از آن به عنوان اقتصاد اینترنتی، اقتصاد مبتنی بر شبکه، اقتصاد مبتنی بر وب هم نام برده می‌شود؛ اقتصادی که قسمت اعظم آن بر پایه فناوری‌های دیجیتال شامل شبکه‌های ارتباطی، رایانه‌ها، نرم افزار‌ها و سایر فناوری‌های اطلاعاتی است و مختصات عمده آن عبارتست از:

• جهانی بودن
• تمرکز اطلاعات و ارتباطات بر امور غیرملموس مانند ایده‌ها
• وجود ارتباط شدید بین اجزاء آن 
متن کامل این مطلب در اینجا قابل دریافت است

کانال تلگرام رسانه فناوری هوشمند

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. بازتاب: توصیه های بازاریابی در اینستاگرام برای کسب و کارهای مختلف : پایگاه خبری اقتصاد الکترونیکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا