ارزدیجیتال

بیت کوین از کانال شکنی جدید باز ماند

کانال تلگرام رسانه فناوری هوشمند

بیت کوین نتوانست در کانال ۹۰۰۰ دلاری دوام بیاورد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد الکرونیکی به نقل از ایسنا ، برای دومین بار در طول یک هفته اخیر، بیت کوین از شکستن کانال ۹۰۰۰ دلاری ناکام ماند. به گفته تحلیل گران، سد ۹۰۰۰ دلاری محدوده مهمی در مقاومت برابر افزایش قیمت بیت کوین محسوب می شود و معامله گران امیدوارند شکسته شدن این سد به جهش مجدد این ارز محبوب دیجیتالی منجر شود.

متیو دیب، بنیان گذار موسسه استک گفت: ما شاهد یک افزایش محسوس در ورود جریان سرمایه ای جدید به بازار ارزهای دیجیتالی بوده ایم و بسیاری از بازارهای ارز دیجیتالی و پلتفرم های دیجیتالی شاهد افزایش جریانات سرمایه ای بوده اند.

از زمان تعطیلی گسترده کسب و کارها در سطح جهان به دلیل شیوع کرونا و ریزش شدید شاخص های بورسی، تمایل سرمایه گذاران به هدایت سرمایه خود به سمت ارزهای دیجیتالی افزایش یافته است و برخلاف شاخص های بورسی، بیشتر ارزها دیجیتالی اکنون در سطح بالاتری از زمان قبل شیوع کرونا قرار دارند. تاکنون بیش از ۲۵۰ هزار نفر در سراسر جهان جان خود را بر اثر ابتلا به کووید-۱۹ از دست داده اند.

آرتور هایز، مدیرعامل موسسه ” بیت مکس” گفت: شیوع گسترده کرونا در سطح جهان باعث شده است که تقاضا برای ارزهای دیجیتالی به سطح بسیار بالایی برسد. اکنون زمان جشن گرفتن بیت کوین است و معامله‌گران می‌توانند انتظار سود خوبی از نوسانات بازار داشته باشند.

برخلاف بیت‌کوین، قیمت بسیاری از ارزهای دیجیتالی دیگر ریزشی بود؛ به گونه‌ای که اتریوم با ۰.۱۲ درصد کاهش به ۲۰۵.۶۴ دلار، بیت کوین کش با ۰.۲ درصد ریزش به ۲۰۶.۵۲ دلار، لایت کوین با ۰.۷۱ درصد کاهش به ۴۶.۸۶ دلار، مونرو با ۰.۱ درصد افزایش به ۶۰.۴۵ دلار، دش با ۰.۳۸ درصد افزایش به ۷۹.۶۲ دلار، زدکش با ۰.۱۶ درصد افزایش به ۴۴.۱۴ دلار و دکارد با ۰.۶۶ درصد افزایش به ۱۴.۷۰ دلار رسید.

کانال تلگرام رسانه فناوری هوشمند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا