خانه / کسب‌وکار دیجیتال / کسب و کار هوشمند در ایران / تخفیف ۵۰ درصدی خدمات پستی به کسب و کارهای استارتاپی
تخفیف ۵۰ درصدی خدمات پستی به کسب و کارهای استارتاپی

تخفیف ۵۰ درصدی خدمات پستی به کسب و کارهای استارتاپی

معاون فناوری شرکت ملی پست گفت: در چارچوب بسته‌های پیشنهادی پست در طرح ایران نوآفرین، کسب و کارهای استارتاپی که با پست قرارداد داشته باشند می‌توانند سرویس‌های فیزیکی داخله و همچنین سرویس برخط استعلام نشانی استاندارد و مکان محور را با نرخ ۵۰ درصد تخفیف دریافت کنند.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد الکترونیکی به نقل از  روابط عمومی شرکت ملی پست، «سید میثم حسینی لر» در تشریح بسته اول پستی با نام «خدمات پستی تجارت الکترونیک و خرید و فروش اینترنتی» افزود: این تخفیف تا سقف ۵۰ میلیون ریال و در بازه زمانی ۶ماهه است که امکان ارسال مرسولات با اتصال الکترونیکی به وب‌سرویس تولید بارکد ۲۴ رقمی پستی در سامانه http://newtracking.post.ir یا از طریق وب سرویس‌ها قابل رهگیری را ایجاد کرده است.

وی در خصوص بسته دوم پست که «خدمت الکترونیکی استعلام نشانی استاندارد مکان محور یا جی نف» نام دارد، گفت: شرکت‌های استارتآپی پس از انعقاد قرارداد همکاری با پست می‌توانند از خدمات سرویس نشانی استاندارد مکان محور یا جی نف با تخفیف ۵۰ درصدی برای سرویس‌های برخط تا سقف ۲۰ میلیون ریال در بستر PGSB (بخش خصوصی مرکز تبادل اطلاعات) و در بازه زمانی ۶ ماهه بهره مند شوند.

معاون فناوری در تشریح سامانه ایران نوآفرین که از شهریور ۹۸ راه اندازی شده است، اظهار داشت: این سامانه در حوزه نوآفرینی کشور است و امکان رشد و شکوفایی را از طریق تسهیل دسترسی به اطلاعات و امکانات موردنیاز ذینفعان اصلی این حوزه و یکپارچه‌سازی آنها با همکاری سازمان فناوری اطلاعات ایران و معاونت علمی و فرهنگی ریاست جمهوری، سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور و صندوق نوآوری و شکوفایی کشور فراهم آورده است.

به گفته وی، براساس این طرح، کسب و کارهای استارتآپی می‌توانند خدمات مورد نیاز خود را به صورت رایگان یا با قیمت پایین و کیفیت مطلوب دریافت کنند.

مطالبی دیگر از استارت‌آپ در اقتصاد الکترونیکی:

استارتاپ‌ها رویدادهای سرمایه‌گذاری را جدی بگیرند؛ ۶ تیم در مرحله عقد قرارداد تولید
معرفی ۶ ایده استارتاپی تجارت الکترونیکی در حضور سرمایه‌گذاران
موج تعدیل نیرو در غول‌های استارتاپی
کدپستی ۱۰ رقمی برای استارتاپ‌ها صادر می‌شود

حتما ببینید

قدرت اقتصاد دیجیتال و استارتاپ‌های فناوری در دنیای امروز

قدرت اقتصاد دیجیتال و استارتاپ‌های فناوری در دنیای امروز

امروز، زیست بوم اقتصادی و فرهنگی اقتصاد دیجیتال واستارتاپ‌های فناوری تحت چه قوانینی است؟ زیست‌بوم …

یک نظر

  1. تعقيب: کدپستی ۱۰ رقمی برای استارتاپ‌ها صادر می‌شود - پایگاه خبری اقتصاد الکترونیکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *