خانه / فین‌تک / ارزدیجیتال / اتریوم / تلفن‌های هوشمند اتریوم ، یک تلفن هوشمند با قابلیت‌های بلاکچینی!
تلفن‌های هوشمند اتریوم ، یک تلفن هوشمند با قابلیت‌های بلاکچینی!

تلفن‌های هوشمند اتریوم ، یک تلفن هوشمند با قابلیت‌های بلاکچینی!

پیش‌فروش تلفن‌های هوشمند مبتنی بر اتریوم (ETH)، موفقیت چشمگیری داشته است؛ به طوری که تمام ۵۰ دستگاه در عرض ۲۴ ساعت به فروش رسیدند. این تلفن‌های هوشمند دارای یک سیستم‌عامل متن باز نوآورانه به نام ethos هستند که برای ادغام با شبکه اتریوم و قراردادهای هوشمند طراحی شده است.

تلفن‌های هوشمند اتریوم که بر پایه گوگل Pixel ۷a ساخته شده‌اند، مجهز به ethOS هستند که مخفف سیستم‌عامل اتریوم است؛ که در زبان یونانی نیز به معنای شخصیت است. چیزی که این تلفن‌های هوشمند را متمایز می‌کند، کلاینت لایت اتریوم داخلی آن‌ها است که به آن‌ها اجازه می‌دهد تا به‌طور مستقل بلاک‌ها را اعتبارسنجی کنند و به طور موثر آ‌نها را به نودهای لایت در شبکه اتریوم تبدیل کنند.

این تلفن‌های هوشمند طیف وسیعی از ویژگی‌ها از جمله ابزارهایی برای رسیدگی به پرداخت‌ها، ارسال و دریافت پیام و ادغام با خدمات اتریوم (ENS) برای پرداخت‌های آسان‌تر، را ارائه می‌کنند. آن‌ها همچنین از ماشین‌های مجازی اتریوم (EVM) و شبکه‌های مقیاس‌بندی لایه ۲ پشتیبانی می‌کنند و عملکرد آن‌ها را در اکوسیستم اتریوم افزایش می‌دهند.

جالب اینجاست که برای خرید یکی از این گوشی‌های هوشمند اتریوم، خریداران باید یک توکن غیرقابل تعویض (NFT) خریداری کنند که می‌توان آن را سوزاند یا از بین برد تا دستگاه را ایمن کند. این رویکرد منحصر‌به‌فرد، مالکیت تلفن هوشمند را به مالکیت NFT مرتبط می ‌کند.

شایان ذکر است که برخی از EthOSها در OpenSea، یک پلت‌فرم معاملاتی برجسته NFT، با حق بیمه قابل توجهی لیست شده‌اند و تقاضا برای این دستگاه‌ها را برجسته می‌کند.

در حالی که پیش‌فروش تلفن هوشمند اتریوم به موفقیت قابل توجهی دست یافت، همچنین جالب است بدانید که یک گوشی هوشمند سولانا (SOL) با هدف فضای وب۳، با موفقیت کمتری عرضه شد. پس از اعلام انتشار آتی گوشی هوشمند اتریوم در پاییز ۲۰۲۳، سولانا لبز قیمت تلفن رمزارزی خود را برای افزایش فروش کاهش داد. این پیشرفت‌ها رقابت روبه‌رشد در فضای وب ۳ تلفن همراه و علاقه فزاینده به یکپارچه‌سازی بلاکچین را نشان می‌دهد.

منبع: رمزارزنیوز

حتما ببینید

بلاک چین لایه دو چیست؟ معرفی بهترین پروژه‌های لایه 2 اتریوم

بلاک چین لایه دو چیست؟ معرفی بهترین پروژه‌های لایه ۲ اتریوم

اتریوم، ارز دیجیتال بلاک چین لایه دو ، به توسعه دهندگان امکان می‌دهد تا DApps …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *