بیت‌کوینتوکن‌های غیر مثلی (NFT)

روزهای خوش NFTهای بیت کوین؛ قیمت توکن ORDI در اوج تاریخی

کانال تلگرام رسانه فناوری هوشمند

اکوسیستم ارزهای دیجیتال در حال تحول و روند صعودی است، در این میان توکن ORDI به‌عنوان یک دارایی نوظهور با عملکرد بسیار خوب و رشد ۸۴۵ درصدی در حال تبدیل شدن به یک بازیکن مهم است. باید اشاره داشت که قیمت توکن ORDI، ارز وابسته به پروتکل اوردینالز بیت کوین است و اکنون در محدوده ۲۸.۳۷ و در آستانه رسیدن به اوج تاریخی خود قرار دارد.

رشد NFTهای بیت کوین و قیمت توکن ORDI

به نقل از Cryptonomist، علاوه بر رشد قیمتی، حجم معاملات این ارز نیز از مرز ۲۰ میلیون دلار عبور کرده و شاهد رشد فروش NFT های بیت کوین نیز بوده‌ایم که نشان از تغییرات و تحول در چشم‌انداز پویای بازار دارد. در رابطه با NFTهای بیت کوین باید اشاره داشت که حجم معاملات اوردینالز در شبانه‌روز اخیر به‌تنهایی از مرز ۱۱ میلیون دلار عبور کرده است.

باید توجه داشت که از دلایل رشد قیمت توکن ORDI می‌تواند رشد کلی بازار ارزهای دیجیتال نیز باشد. بیت کوین در روزهای اخیر در محدوده ۳۷۰۰۰ دلاری در حال معامله بوده است و در کنار آن آلت کوین‌ها نیز رشد خوبی را سپری کرده‌اند. با افزایش قیمت و تقاضا برای بیت کوین و شبکه آن، توکن ORDI و NFTهای این شبکه نیز بی‌نصیب نمانده و با افزایش ارزش و حجم معاملات همراه بوده‌اند.

از دیگر موارد تاثیرگذار در روند صعودی بازار می‌توان به کاهش تورم در آمریکا و انتظار سرمایه‌گذاران برای کاهش نرخ بهره در جلسه بعدی فدرال رزرو اشاره داشت. علاوه بر آن، در حال حاضر خوش‌بینی زیادی نسبت به تأیید ETFهای اسپات بیت کوین در آمریکا و در ماه‌های آتی وجود دارد.

توکن وابسته به NFTهای بیت کوین

در ماه‌های اخیر قیمت توکن ORDI یک حرکت کم نوسان و تقریباً خنثی را ثبت کرده است و بیشتر در فاز انباشت قرار داشته است. در حال حاضر این ارز وارد فاز رشد شده و قیمت آن موفق شده از میانگین‌های متحرک ۲۵ و ۵۰ روزه خود عبور کند تا سرمایه‌گذاران نسبت به روند آن امیدوار شوند. از طرفی با نزدیک شدن قیمت به سطوح بالا، شاخص قدرت نسبی این ارز در محدوده اشباع خرید قرار دارد که نشان از اصلاح احتمالی در کوتاه‌مدت دارد.

بسیاری معتقدند که با بهتر شدن وضعیت بیت کوین در بازار و افزایش تقاضا برای NFTهای این شبکه، تقاضا و اعتماد به توکن ORDI در بازار بیشتر خواهد شد و امید بیشتری برای رشد قیمت آن در ماه‌های آتی وجود خواهد داشت. به‌طور کلی باید اشاره داشت که رشد قیمت توکن ORDI و افزایش فروش NFTهای این شبکه نشان از علاقه و پذیرش گسترده بزرگ‌ترین ارز بازار و محصولات مرتبط به آن دارد.

از سویی دیگر با توجه به نزدیک شدن قیمت این ارز به اوج تاریخی خود و مقاومت مهم محدوده ۳۰ دلاری، سرمایه‌گذاران باید با احتیاط کامل نسبت به سرمایه‌گذاری در این توکن اقدام کنند.

منبع: فکت کوینز

کانال تلگرام رسانه فناوری هوشمند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا