خانه / آموزش و همایش الکترونیکی / دوره های کورسرا برای بیکاران کرونایی رایگان شد
دوره های کورسرا برای بیکاران کرونایی رایگان شد

دوره های کورسرا برای بیکاران کرونایی رایگان شد

وب سایت کورسرا (Coursera) به تازگی اعلام کرده که قصد دارد برخی از دوره‌های آموزشی آنلاین خود را به صورت رایگان برای افرادی که تحت تاثیر شیوع گسترده ویروس کرونا شغل خود را از دست دادند، ارائه دهد.

وب سایت و پلتفرم آموزش آنلاین کورسرا (Coursera) که بدون شک یکی از بزرگترین و محبوبترین وب سایت های آموزش آنلاین و اینترنتی در جهان به شمار می‌رود، به تازگی اعلام کرده که می‌خواهد حدود ۳۸۰۰ دوره آنلاین مختلف را به صورت رایگان در اختیار کاربرانی که تحت تاثیر هم گیری و شیوع گسترده ویروس خطرناک و مرگبار کرونا شغل خود را از دست داده‌اند، قرار دهد تا بدین ترتیب بتوانند نقش خود را در راستای افزایش مهارت های لازم برای کارمندان و همچنین دانشجویانی که کلاس‌های دانشگاهی آنها تعطیل و لغو شده است، ایفا کند.

البته به نظر می‌رسند که کاربران به صورت جداگانه قادر نخواهند بود برای دسترسی به این دوره‌های آموزشی رایگان ثبت‌نام کنند بلکه درخواست آنها باید از طریق سازمان‌های دولتی برای کارمندان و کارگران بیکار ارسال و ارائه شود.

طبق آمارهای منتشر شده در وب سایت the verge،   در چند هفته اخیر بالغ بر ۲۶ میلیون نفر در ایالات متحده آمریکا به علت شیوع کرونا و تعطیلی کسب و کار های مختلف از کار بیکار شده و درخواست بیمه بیکاری داده‌اند.

ایسنا

حتما ببینید

تلفیق روش‌های سنتی آموزش با ابزارهای دیجیتال؛ ترکیبی طلایی برای مهارت‌آموزی دانشجویان

تلفیق روش‌های سنتی آموزش با ابزارهای دیجیتال؛ ترکیبی طلایی برای مهارت‌آموزی دانشجویان

 رشد و توسعه اقتصادی، به اشتغال نیروی انسانی وابسته است و این نیروی انسانی برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *