همایش و نمایشگاه

برگزاری اولین رویداد بین‌المللی فینوتکس در اردیبهشت ماه

کانال تلگرام رسانه فناوری هوشمند

اولین رویداد بین‌المللی تأمین مالی نوآوری و فناوری با عنوان فینوتکس در تاریخ ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت سال ۱۴۰۲ در محل پارک فناوری پردیس برگزار خواهد شد.

 رویداد بین‌المللی تأمین مالی نوآوری و فناوری (فینوتکس) با حمایت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

یکی از لازمه‌های اساسی برای توسعه محصولات فناورانه و نوآورانه، تجاری‌سازی آن‌ها و رونق شرکت‌های دانش‌بنیان، ایجاد بستر‌ها و زمینه‌های سرمایه‌گذاری است. بر همین اساس، معاونت علمی فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری با هدف معرفی ظرفیت‌های تأمین مالی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری برای رشد حداکثری تولیدات دانش‌بنیان و جذب منابع مالی جدید به عرصه اقتصاد دانش‌بنیان، اولین رویداد بین‌المللی تأمین مالی نوآوری و فناوری را با عنوان اختصاری «فینوتکس» برگزار می‌کند.

  ” اقتصادالکترونیکی“آخرین و به روزترین محتوی در اقتصاددیجیتال

محور‌های رویداد فینوتکس

رویداد بین‌المللی تأمین مالی نوآوری و فناوری، در نخستین دوره برگزاری خود، دارای بخش‌های اصلی و جانبی مختلفی است که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به جشنواره معرفی و تجلیل از تأثیرگذارترین نهاد‌های تأمین مالی و سرمایه‌گذاری در حوزه اقتصاد دانش‌بنیان، برگزاری پنل‌ها، سمینارها، کارگاه‌های آموزشی و تبیینی کافه سرمایه در قالب برگزاری جلسات B۲B و هم‌رسانی بین تیم‌ها، استارتاپ‌ها و شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان با سرمایه‌گذار‌های حقوقی و حقیقی در جهت ایجاد فرصت سرمایه‌گذاری و سرمایه‌پذیری اشاره کرد.

همچنین استقرار میز مشاوران برای ارائه خدمات مشاوره تأمین مالی و سرمایه‌گذاری حوزه دانش‌بنیان و برگزاری نمایشگاه اختصاصی نهاد‌های مالی و سرمایه‌گذاری در کنار چندین برنامه متنوع دیگر با هدف رفع نیاز‌های سرمایه‌پذیر و سرمایه‌گذاران در رویداد فینوتکس امسال، به مخاطبان ارائه خواهد شد. با توجه به نقش و جایگاه حائز اهمیت فعالان نظام تامین مالی کشور برای تنوع بخشی و هدایت منابع مالی و توسعه سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مولد و دارای ارزش افزوده بالا در عرصه اقتصاد دانش‌بنیان، زمینه و بستر لازم برای حضور دستگاه‌ها، نهادها، سازمان‌ها، شرکت‌ها، مسئولین و مدیران، متخصصان، کارشناسان، صاحب‌نظران، اساتید، دانشجویان و سایر دست‌اندرکاران حاکمیتی دولتی و غیردولتی حوزه تأمین مالی و توسعه سرمایه‌گذاری اقتصاد دانش‌بنیان، در نخستین رویداد بین‌المللی تامین مالی نوآوری و فناوری فینوتکس ۲۰۲۳ فراهم است.

گفتنی است این رویداد فناورانه هم‌گام با دوازدهمین رویداد بین‌المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس) در تاریخ ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۲ در محل پارک فناوری پردیس برگزار خواهد شد.

سرمایه‌گذاران، شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور، استارتاپ‌ها و سایر فعالان زیست‌بوم فناوری و نوآوری می‌توانند برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیش‌تر، به وبگاه رسمی رویداد اینوتکس، بخش فینوتکس مراجعه کنند.

رویداد فینوتکس
رویداد فینوتکس

“فناوری هوشمند” رسانه تخصصی انقلاب صنعتی چهارم

کانال تلگرام رسانه فناوری هوشمند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا