ارزدیجیتال

زمزمه‌های ورود اسپاتیفای به حوزه ارزهای دیجیتال

کانال تلگرام رسانه فناوری هوشمند

بر اساس اعلام رسمی اسپاتیفای، این شرکت قصد دارد فردی را در جایگاه معاون بخش استراتژی‌های پرداخت خود استخدام کند. این فرد با تیم پرداخت‌های اسپاتیفای همکاری خواهد کرد.

محمد‌امین علی‌یاری؛ ارز دیجیتال

به گزارش «The Block» و بر اساس آگهی استخدام منتشر شده در وب‌سایت اسپاتیفای، این سرویس پخش موسیقی در حال انجام فعالیت‌هایی در حوزه ارزهای دیجیتال است. هنوز مشخص نیست که فعالیت این شرکت در زمینه دارایی دیجیتال تا چه حدی است و چه استفاده‌هایی دارد.

گفته می‌شود که فرد مذکور نقشی کلیدی در «تعریف کاربردهای استراتژی پرداخت اسپاتیفای» ایفا میکند. وی همچنین به‌عنوان فرد اصلی در فعالیت‌های اسپاتیفای و همکاری این شرکت با لیبرا کار خواهد کرد. این در حالی است که چندی پیش، ارز دیجیتال فیس‌بوک نام خود را از لیبرا به دییِم (Diem) تغییر داد.

این معاون در تعریف و پیاده‌سازی استراتژی‌های پرداختی و پیشبرد اسپاتیفای در فعالیت‌های مرتبط با پروژه لیبرا (Libra) و فضای ارز دیجیتال نقش مهمی را ایفا خواهد کرد. لیبرا، پروژه ارز دیجیتال فیس‌بوک، در اوایل این هفته به دییِم (Diem) تغییر نام پیدا کرد.

فرد مذکور در اسپاتیفای وظیفه دارد تا فرصت‌های جدید و نوآوری‌های مرتبط با فناوری‌های غیر‌متمرکز‌سازی، بلاکچین، ارز دیجیتال، ارز دیجیتال ملی (CBDC) و سایر دارایی‌ها را مورد بررسی قرار دهد. همان طور که در متن آگهی استخدام آمده است، معاون جدید اسپاتیفای در یکی از شهر‌های لندن یا استکهلم مشغول به کار می‌شود.

اسپاتیفای هنوز واکنشی در مورد سؤالات خبرگزاری‌ها نشان نداده است.

کانال تلگرام رسانه فناوری هوشمند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا