کسب و کار هوشمند در ایران

فراخوان جشنواره «دسترنج» با هدف روایت شکل‌گیری کسب‌وکارهای کوچک و خانگی

کانال تلگرام رسانه فناوری هوشمند

فراخوان برگزاری نخستین دوره جشنواره مجازی دسترنج با هدف روایت شکل‌گیری کسب و کارهای کوچک و خانگی و رونق دادن به مشاغل نوپا منتشر شد.

نخستین دوره جشنواره ملی دسترنج با هدف کمک به کسب‌وکارهای خانگی و کوچک و بازنمایی روایت‌های گوناگون از این مشاغل برگزار می‌شود.

به گفته برگزارکنندگان این جشنواره، این رویداد در تلاش است تا نشان دهد در ورای به راه افتادن هر کسب و کار جدیدی ، قصه‌ و روایتی وجود دارد که شنیده شدن این روایتها میتواند به رونق آن و راه اندازی کسب و کارهای جدید کمک کند.

در این گزارش آمده است: صاحبان کسب‌وکارهای مختلف می‌توانند روایت‌های تلاش خود از نحوه شکل‌گیری و شروع تا رسیدن به موفقیت را در قالب روایت مکتوب، مستند، پادکست، مجموعه عکس و … به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

مهلت ارسال آثار به اولین دوره جشنواره ملی دسترنج، تا ۲۰ خرداد ماه امسال اعلام شده است.

در این جشنواره قراراست برای نخستین بار ایده استفاده از مهارت قصه‌گویی و روایت‌پردازی برای جلب نظر مخاطبان به محصولات تولیدی، تجاری یا خدماتی تبدیل به یک رقابت شده‌ و تلاش شود فضایی برای دیده شدن روایت‌های کسب‌وکار در کشور ایجاد شده و این رویداد به اتفاقی امیدساز برای اقتصاد کشور تبدیل شود.

هنرمندان و علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه شرکت در جشنواره و ارسال اثر به سایت جشنواره به آدرس dastranjfestival.ir مراجعه و آثار خود را در همین نشانی بارگذاری کنند.

اولین دوره جشنواره ملی دسترنج با حمایت مؤسسه دانش بنیان برکت ستاد اجرایی فرمان امام، فروشگاه اینترنتی باسلام و پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم صنایع فرهنگی و به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

کانال تلگرام رسانه فناوری هوشمند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا