خانه / اپلیکیشن و نرم افزار / قابلیت های جدید به پیام رسان بومی آیگپ افزوده شد
قابلیت های جدید به پیام رسان بومی آیگپ افزوده شد

قابلیت های جدید به پیام رسان بومی آیگپ افزوده شد

در نسخه جدید پیام رسان بومی آیگپ سازندگان، مالکان کانال و گروه می‌توانند برای کاربران و مدیران خود دسترسی‌های خاصی را در نظر بگیرند.

یکی از ابزارهایی که باعث می‌شود تا سازندگان کانال و گروه بتوانند به راحتی کانال و یا گروه خود را مدیریت کنند، دسترسی به تعیین وضعیت برای کاربران است.

شبکه اجتماعی آیگپ در نسخه جدید خود برای اندروید و iOS این امکان را فراهم کرده است تا سازندگان،مالکان کانال‌ها و گروه‌ها بتوانند بر اساس نیاز هر کاربر دسترسی خاصی تعریف کنند.

ارسال پیام، ویرایش پیام، حذف پیام، افزودن عضوهای جدید، حذف کاربر، ارسال پیام متنی، ارسال رسانه، استیکر، گیف و … در کانال و گروه امکاناتی است که سازندگان به آن دسترسی داشته و به راحتی می‌توانند گروه و کانال خود را مدیریت کنند. به این ترتیب و با حذف «ناظر» از نسخه جدید، مالک می‌تواند مدیران متعدد برای گروه‌ها و کانال خود انتخاب کند و دسترسی‌ها را در حد دسترسی‌های ناظر محدود کند.

یکی دیگر از قابلیت‌های این نسخه امکان مدیریت دسترسی‌های عمومی اعضا در گروه‌ها است که می‌توان برخی از اعضا را از این موضوع مستثنی کرد.

در نسخه ۲.۱.۳ امکانات جدیدی نیز به توکن دیجیتال افزوده شده است. آیگپ از نسخه ۲.۱.۲ با همکاری یکی از بانک‌های کشور در یک برنامه‌ریزی هماهنگ توکن دیجیتال ایرانی را بر بستر خود در دسترس علاقمندان به تهیه و معامله توکن دیجیتال قرار داد تا در یک سرمایه گذاری امن، پر سود و مدرن مشارکت داشته باشند.

خرید توکن، ثبت درخواست بازخرید توکن، مشاهده کیف پول و انتقال توکن به سایر کاربران از امکانات توکن دیجیتال در شبکه اجتماعی تمام خدمات آیگپ است و به زودی امکان خرید دیگر توکن‌های دیجیتال بر بستر آیگپ مهیا خواهد شد.

همچنین در نسخه جدید آیگپ شاهد افزودن و بهبود عملکرد این اپلیکیشن هستیم. افزودن امکان نقاشی روی تصویر، بهبود عملکرد ایموجی‌ها و… از دیگر مواردی است که در نسخه جدید لحاظ شده است. این قابلیت‌ها به زودی در نسخه وب و دسکتاپ نیز در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

منبع: مهر به نقل از آیگپ

بیشتر در مورد کیف پول الکترونیکی در اقتصاد الکترونیکی:

پیش‌نویس آیین‌نامه‌کیف پول‌الکترونیکی نهایی و بزودی ابلاغ می‌شود
شکل غالب پول بانک‌های مرکزی چه خواهد بود؟
استارت‌آپ‌های کیف‌ پول الکترونیکی با رمز دوم پویا رونق می‌گیرند
پرداخت الکترونیک سداد کیف پول خود را توسعه داد
شیوع ویروس کرونا در افزایش پرداخت با کدهای QR تاثیر چندانی نداشت
با همکاری به پرداخت ملت و تاکسیرانی اصفهان؛پرداخت کرایه تاکسی در اصفهان با اپلیکیشین اصکیف

حتما ببینید

روش های مدیریت بحران برند در شبکه های اجتماعی

روش های مدیریت بحران برند در شبکه های اجتماعی

نویسنده : استیسی مک لاکلان – کارشناس بازاریابی و تبلیغات   نویسنده : سارا داولی – کارشناس بازاریابی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.