خانه / فین‌تک / ارزدیجیتال / تحلیل ارز دیجیتال / حمایت ایلان ماسک از AI چه تاثیری بر قیمت ارزهای دیجیتال این حوزه دارد؟
حمایت ایلان ماسک از AI چه تاثیری بر قیمت ارزهای دیجیتال این حوزه دارد؟

حمایت ایلان ماسک از AI چه تاثیری بر قیمت ارزهای دیجیتال این حوزه دارد؟

پس از آنکه در هفته‌های اخیر اخباری منتشر شد که ایلان ماسک در حال گفت‌وگو با محققان حوزه هوش مصنوعی است، اکنون پست توییتری تازه و حمایت ماسک از AI باعث شده تا گمانه‌زنی‌های بیشتری در میان اعضای جامعه ارزهای دیجیتال در این باره ایجاد شود. در حالی که این پست می‌تواند بدون منظور خاصی منتشر شده باشد اما ارتباط وی با دوج کوین باعث شده تا بسیاری معتقد باشند که ماسک در رابطه با ارزهای دیجیتال حوزه هوش مصنوعی صحبت کرده است.

به نقل از کوین گیپ، توکن‌های هوش مصنوعی در چند وقت اخیر و پس از موفقیت ربات ChatGPT با رشد زیادی همراه بودند و این موضوع در کنار سرمایه‌گذاری‌های سنگین شرکت‌های فناوری باعث شده تا هیجان پیرامون محصولات AI بسیار بیشتر شود.

با موفقیت ChatGPT، توکن‌های این حوزه مانند گراف، AGIX و Fetch.ai رشد بسیار خوبی را تجربه کرده‌اند. انتظار می‌رود با جذب سرمایه‌های سنگین در این حوزه و حمایت افراد مشهوری مانند ایلان ماسک، توکن‌های اشاره شده در آینده نیز روند صعودی خود را حفظ کنند.

  اقتصادالکترونیکی آخرین و به روزترین محتوی در ارزدیجیتال

برنامه ایلان ماسک برای حوزه هوش مصنوعی

ایلان ماسک، به‌تازگی در بیانیه‌ای اعلام کرد که قبلا به حوزه کریپتو علاقه‌مند بوده اما اکنون جذب هوش مصنوعی شده و قصد حمایت از آن را دارد. بسیاری از اعضای جامعه در پی این بیانیه متصور شدند که منظور وی توکن‌های حوزه AI است. علاوه بر آن، وی در آخرین پست خود تصویری را منتشر کرده که به پروژه SingularityNET و توکن AGIX اشاره دارد. با وجود آنکه ماسک هنوز چیزی را اعلام نکرده اما بسیاری معتقدند که وی به این پروژه علاقه‌مند است.

این پست توییتری و برداشت جامعه از آن منجر شد تا قیمت AGIX با رشد نسبتاً کمی همراه شود. همچنین باید اشاره داشت که پروژه اشاره شده در ارتباط با اکوسیستم کاردانو است و در صورت صحت داشتن حمایت ماسک از AI و پروژه AGIX، کاردانو نیز می‌تواند از آن بهره ببرد. گفتنی است که در روزهای اخیر و هم‌زمان با سقوط قیمت بیت کوین در پی اتفاقات مربوط به بانک سیلور گیت، قیمت AGIX با رشد ۱۱ درصدی همراه بوده است.

منبع: فکت‌کوینز

  • حمایت ایلان ماسک از AI چه تاثیری بر قیمت ارزهای دیجیتال این حوزه دارد؟

“فناوری هوشمند” رسانه تخصصی انقلاب صنعتی چهارم

حتما ببینید

چگونه با مطالعه نمودار قیمت ارز دیجیتال، معامله کنیم؟

چگونه با مطالعه نمودار قیمت ارز دیجیتال، معامله کنیم؟

تمام افرادی که قصد دارند در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت کنند، باید با نحوه مطالعه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *