خانه / فین‌تک / ارزدیجیتال / ارز دیجیتال در ایران / معاون وزیر ارتباطات: لایحه‌های صیانت از فضای مجازی و رمزارزها تا یک ماه آینده جمع بندی می‌شود
لایحه‌های صیانت از فضای مجازی و رمزارزها تا یک ماه آینده جمع بندی می‌شود

معاون وزیر ارتباطات: لایحه‌های صیانت از فضای مجازی و رمزارزها تا یک ماه آینده جمع بندی می‌شود

رضا باقری اصل معاون پارلمانی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز در نشست با فعالان حوزه آی سی تی اعلام کرد لایحه‌های دولت در زمینه‌های طرح صیانت از فضای مجازی و همین‌طور رمزارزها تا یک ماه آینده بررسی و جمع‌بندی می‌شوند.

باقری اصل موضوعات مورد اشاره را دو لایحه خیلی مهم در حوزه اقتصاد دیجیتال نامید که تحت بررسی قرار دارند و تا یک ماه دیگر وارد کمیسیون مربوطه و سپس کارگروه اقتصاد دیجیتال خواهند شد و بررسی و جمع بندی می‌شوند.

معاون پارلمانی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه کار گروه اقتصاد دیجیتال در دولت شکل گرفته است، گفت: سرمایه‌گذاری در حوزه آی سی تی بازارهایی را ایجاد کرده و باید با شناسایی مشکلات و نارسایی های آن، برای کسب و کارهای جدید و رفع مشکلات اقدام کرد.

پیش از این معاون وزیر ارتباطات اعلام کرده بود طی جلسه‌ با کمیسیون راهبری اقتصاد دیجیتال مجلس، مقرر شده تا طرح «دارایی‌های دیجیتال» مجلس با پیش نویس رمز ارزش دولت ادغام شود و توسط کمیته دارایی‌های دیجیتال بررسی و نهایی شود.

منبع: ایرنا

حتما ببینید

محول‌کردن حل بحران‏‏‏‏‏‏‏‏‌ها از سوی دولت به دانش‏‏‏‏‏‏‏‏‌بنیان‏‏‏‏‏‏‏‏‌ها

محول‌کردن حل بحران‏‏‏‏‏‏‏‏‌ها از سوی دولت به دانش‏‏‏‏‏‏‏‏‌بنیان‏‏‏‏‏‏‏‏‌ها

نایب‌‌‌‌‌‌‌‌‌رئیس کمیسیون اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال اتاق تهران معتقد است: اگر انتظار داریم فضای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.