بانکداری‌دیجیتال

معرفی مدیرعامل جدید آپ پس از ۹ سال

کانال تلگرام رسانه فناوری هوشمند

رئیس هیات‌مدیره آسان پرداخت اعلام کرد که مدیرعامل جدید آپ بعد از ۹ سال فعالیت معرفی گردید.

شرکت آسان پرداخت ظهر امروز ۲۳ تیرماه ۹۹  نشست خبری با حضور مهدی شهیدی، رئیس هیات‌مدیره آسان پرداخت و با حضور جمعی از معاونان و خبرنگاران برگزار کرد.

مهدی شهیدی، رئیس هیات‌مدیره آسان پرداخت در این نشست اعلام کرد: بعد از ۹ سال مدیرعامل آپ تغییر می کند  و محمدرضا اسکندریون معاون عملیات آپ به‌عنوان مدیرعامل جدید آپ انتخاب شده است.

وی با اشاره به این موضوع که علت این تغییرات مربوط به عدم حضور فیزیکی منصوری مدیرعامل فعلی این مجموعه بوده است، تاکید کرد: تغییرات مدیریتی هیچ تغییری در روند کاری و اداره شرکت ایجاد نمی کند و همانند گذشته به فعالیت شرکت ادامه خواهیم داد.

رئیس هیات‌مدیره آسان پرداخت درباره تحولات آپ در بورس، اظهارداشت: احراز هویت غیرحضوری سجام به زودی توسط آپ ارائه می‌شود و تمام کاربران اپلیکیشن آپ از این سرویس بهره خواهند برد، ضمن اینکه امیدواریم بتوانیم از این سرویس علاوه بر بازار سرمایه در افتتاح حسابی بانکی و سایر سرویس‌ها هم استفاده کنیم.

شهیدی با اشاره به فعالیت جدید آپ، از همکاری این شرکت با هلدینگ رسانه ای پارسینه خبر داد و اعلام کرد: به زودی گزینه «پارسی خبر» در اپلیکیشن آپ رونمایی خواهد شد.

وی توضیح داد: با توجه به اهمیت رویکرد این مجموعه مبنی بر گسترش ارتباط با مردم و ارائه خدمت رسانی بهتر به مردم، این انتخاب را داشتیم که بتوانیم در آپ، نیاز مردم به آگاهی از اخبار را با گزینه «پارسی خبر» برطرف کنیم.

رئیس هیات‌مدیره آسان پرداخت همچنین خبر داد: باید اعلام کنیم انحصار فروش الکترونیکی بلیت سینما پس از تقریبا ۵ سال شکسته شد و امروز آپ نیز به‌عنوان یکی از بازیگران اصلی صنعت پرداخت این سرویس را به کاربران خود ارائه کرده است..

شهیدی در ادامه سرویس مارکت‌پلیس‌ آپ در خصوص فرایند اعتمادسازی خریداران از این بازار را مورد اشاره قرار داد و اظهارداشت: روش ما این است که پولی که از مشتری گرفته می‌شود، نزد آپ می‌ماند و ۲۱ روز بعد از تحویل محصول به خریدار، در صورت عدم شکایت خریدار پول به فروشنده پرداخت می‌شود.

وی تاکید کرد: اعتماد خریداران برای همه سرویس های آپ برای ما اهمیت دارد، ما این پیام را به کاربران خودمان اعلام می کنیم  که از این سرویس جدید آپ استفاده و تفاوت آن را با سایر شرکت های واسطه برسی کنند.

رئیس هیات‌مدیره آسان پرداخت از اعمال یک پروتکل کارمزدی روی پرداخت‌های مبتنی بر کیو آر به زودی در شبکه پرداخت کیو آر این شرکت خبر داد و گفت: از سمت کاربر معمولی تغییری وجود نخواهد داشت ولی از سمت صاحبان کیف پول تجاری این موضوع اعمال خواهد شد.

شهیدی  در پایان درباره تنفس دو ماه  برگزاری مجمع عمومی عادی شرکت آسان پرداخت، تصمیم گرفتیم از این فرصت استفاده کنیم و با آمادگی بیشتر در این مجمع حضور داشته باشیم.

محتوی دیگر از بانکداری دیجیتال دراقتصاد الکترونیکی:

آیا بانک ها برای پذیرش فناوری های نوین آماده هستند؟
اکوسیستم های بانکی در عصر دیجیتال
نقش بانکداری دیجیتال در شرایط پر ریسک کرونایی
تسهیل در ارائه خدمات بانکداری باز با بومی‌سازی استانداردهای PSD2
امکان استعلام آنلاین ضمانت‌نامه‌های بانکی فراهم شد
پرداخت الکترونیک سامان؛ دومین سامانه بزرگ پرداخت الکترونیک در خاورمیانه

کانال تلگرام رسانه فناوری هوشمند

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. بازتاب: پرداخت الکترونیک سامان؛ دومین سامانه بزرگ پرداخت الکترونیک در خاورمیانه : پایگاه خبری اقتصاد الکترونیکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا