کسب وکار هوشمند در جهانمتاورس

شرکت هواوی متاورس خود را در شرق آسیا راه‌اندازی خواهد کرد

کانال تلگرام رسانه فناوری هوشمند

شرکت هواوی، غول تکنولوژی در کشور چین با همکاری‌های گسترده و بزرگ خود با شرکت‌های حوزه کریپتو قصد دارد متاورس و پروژه وب ۳ خود را راه‌اندازی کند. گفتنی است که هدف شرکت از راه‌اندازی چنین پروژه‌ای، تسهیل پذیرش سریع و گسترش تکنولوژی بلاک چین و وب ۳ در شرق آسیا است.

پروژه متاورسی هواوی

به نقل از فینبولد، هواوی به‌منظور راه‌اندازی پروژه بزرگ خود با پلتفرم‌ها و شرکت‌هایی مانند پالیگان، دیپ چین، مورفیوس لبز و چند پروژه دیگر همکاری می‌کند. شرکت هواوی در نشست روز ۲۳ فوریه در شهر بالی کشور اندونزی که میان رهبران شرکت‌های همکاری کننده در این پروژه برگزار شد، چنین خبری را اعلام کرد و اشاره داشت که در آینده تعداد این همکاری‌ها افزایش خواهد داشت.

پی هان، مدیرعامل شرکت مورفیوس لبز، در رابطه با همکاری صورت گرفته و راه‌اندازی این پروژه متاورس اشاره داشت که شرکتش در این پروژه متاورسی و وب ۳ به‌عنوان یکی از شرکای اصلی هواوی ایفای نقش خواهد کرد.

گفتنی است که در این همایش چند روزه در شهر بالی، علاوه بر پروژه متاورسی هواوی شاهد حضور دیگر شرکت‌های حوزه فناوری مانند تلکام چین، یونی کام، سیریوس و… بودیم. بر اساس گزارش‌ها، این شرکت‌ها تمرکز خود را روی گسترش دسترسی به تکنولوژی گذاشته‌اند.

  ” اقتصادالکترونیکی“آخرین و به روزترین محتوی در اقتصاددیجیتال

شرکت هواوی، هوش مصنوعی، داده‌های بزرگ و خدمات ابری را به دولت‌ها و کسب و کارهای بیش از ۳۰ کشور ارائه می‌کند و هدفش انتقال دیجیتال اطلاعات و افزایش بهره‌وری است. گفتنی است که این غول تکنولوژی، حدود ۷۳۰ میلیون کاربر در سراسر جهان دارد.

باید اشاره داشت که تلاش این شرکت برای راه‌اندازی پروژه متاورسی، تنها بخشی از اقدامات هواوی در راستای گسترش تکنولوژی‌های جدید محسوب می‌شود. در ماه نوامبر سال ۲۰۲۱، این شرکت اعلام کرد که هدف خود را روی راه‌اندازی شبکه ۶G تا سال ۲۰۳۰ گذاشته است و این در حالی است که شبکه ۵G اخیراً در سطح جهان مورد استفاده قرار گرفته است.

منبع: فکت‌کوینز

“فناوری هوشمند” رسانه تخصصی انقلاب صنعتی چهارم

کانال تلگرام رسانه فناوری هوشمند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا