خانه / اپلیکیشن و نرم افزار / امکانات واتساپ پولی معرفی شد
امکانات واتساپ پولی معرفی شد

امکانات واتساپ پولی معرفی شد

نسخه بتا واتساپ پولی در اختیار کاربران تجاری قرار گرفت. این نسخه امکانات بیشتری مثل لینک تماس سفارشی را فراهم می‌کند که مناسب کسب و کار‌هاست.

سرویس اشتراکی اپلیکیشن واتساپ هنوز راه نیفتاده، اما به صورت آزمایشی در اختیار برخی از کاربران قرار گرفته است. این یعنی کاربران برنامه واتساپ بتا می‌توانند به منوی Premium دسترسی پیدا کنند که امکانات اضافه‌تری را در اختیارشان می‌گذارد.

WABetaInfo می‌گوید، نسخه پولی واتساپ بتا مخصوص کاربران تجاری طراحی شده است؛ بنابراین تمام امکانات اضافه‌تری که ارائه می‌کند ممکن است مناسب عموم کاربران نباشد. گفته می‌شود این نسخه یک لینک تماس سفارشی به واتساپ شما را ارائه می‌کند که هر سه ماه یک بار تغییر خواهد کرد. این به کاربران اجازه می‌دهد به جای وارد کردن شماره تماس یک کسب و کار، بتوانند از روش آسان‌تری با آن ارتباط برقرار کنند. تلگرام هم ویژگی مشابهی با این را ارائه می‌کند که از طریق آن کاربران می‌توانند یک لینک تماس مستقیم را با دیگران به اشتراک بگذارند.

نسخه اشتراکی این اپلیکیشن به شما اجازه می‌دهد تا ۱۰ دستگاه را به صورت همزمان به یک اکانت متصل کنید. از این طریق کارمندان بخش پشتیبانی شما می‌توانند با یک اکانت تجاری با مشتریان ارتباط برقرار کنند. علاوه بر این به لطف این اکانت، تماس ویدیویی ۳۲ نفره نیز ممکن می‌شود.

با توجه به اینکه نسخه اشتراکی WhatsApp فعلاً در شرایط آزمایشی قرار دارد، واتساپ بیانیه رسمی را فعلاً منتشر نکرده است؛ بنابراین اطلاعی از تاریخ انتشار این نسخه در دست نیست.

منبع: گجت نیوز

حتما ببینید

تعیین سه شاخص ارزیابی سکوهای اقتصاد دیجیتال

تعیین سه شاخص ارزیابی سکوهای اقتصاد دیجیتال

سه شاخص کلی در ارزیابی سکوها در نظر گرفته شده است که متناسب با میزان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *