رسانه دیجیتال

کارمندان فیس بوک در توئیتر به مارک زاکربرگ اعتراض کردند

کانال تلگرام رسانه فناوری هوشمند

کارمندان فیس بوک در اعتراض به تصمیم مارک زاکربرگ برای عدم حذف پیام ترامپ، در توئیتر واکنش نشان دادند و به طور مجازی کار خود را ترک کردند.

کارمندان فیس بوک با استفاده از توئیتر ناامیدی خود درباره تصمیم مارک زاکربرگ برای حذف نکردن پست‌های دونالد ترامپ را اعلام کرده اند. رئیس جمهور آمریکا در این پست‌ها اشاره کرده بود باید به معترضان در این کشور شلیک شود.

توئیتر به پیام ترامپ با مضمون «با شروع غارت، شلیک گلوله نیز آغاز می شود» برچسب هشدار افزوده بود، اما فیس بوک در این پیام هیچ تغییری ایجاد نکرد.

مارک زاکربرگ در پستی این عمل را توجیه کرد و نوشت: افراد بسیاری را می‌شناسم که از عدم تغییر در پست رئیس جمهور ناراحت هستند، اما موضع ما این است که باید هر چه بیشتر امکان ابراز عقاید را فراهم کنیم، مگر آنکه این ابراز عقیده به ایجاد خطر یا ضرری منجر شود که به طور مشخص در سیاست‌های ما ذکر شده است.

به گزارش نیویورک تایمز، درهمین راستا کارمندان فیس بوک به طور مجازی کار خود را ترک کردند تا نسبت به تصمیم شرکت برای واکنش نشان ندادن به پست ترامپ اعتراض کنند.

تعدادی از کارمندان فیس بوک برای حمایت از معترضان در سراسر کشور مرخصی گرفتند.

جیسون تاف مسئول بخش مدیریت محصول در فیس بوک در توئیتی نوشت: من در فیس بوک کار می‌کنم و نسبت به تصویری که از ما نشان داده می‌شود، افتخار نمی‌کنم. بخش اعظم همکارانی که با آنها صحبت می‌کنم نیز همین احساس را دارند. ما کاری می‌کنیم تا صدای مان شنیده شود.

 خبرگزاری مهر به نقل از آسوشیتدپرس،

کانال تلگرام رسانه فناوری هوشمند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا