اپلیکیشن و نرم افزار

کرونا باعث ارتقای رابط های کاربری برنامه نویسی شد

کانال تلگرام رسانه فناوری هوشمند

اگر چه ویروس کرونا بسیاری از کسب و کارها را مختل کرده، اما موجب ارتقای کیفیت رابط های کاربری برنامه نویسی شده است.

گفتگو با ۱۳ هزار توسعه دهنده و برنامه نویس نشان می دهد شیوع ویروس کرونا باعث ارتقای کیفیت رابط های کاربری برنامه نویسی شده و آنها بیش از گذشته توسعه یافته اند.

علت این مساله آن است که سازمان ها به استفاده از رابط های کاربری برنامه نویسی باکیفیت برای انجام سریع امور شغلی نیاز دارند و همین نیاز موجب تحول در این رابط ها شده است.

تحقیقاتی که شرکت پست من در این زمینه به عمل آورده نشان می دهد در ایام شیوع ویروس کرونا امکانات بیشتری به رابط های کاربری برنامه نویسی اضافه شده و همین مساله تحقق اهداف تحول دیجیتال را تسهیل کرده است. برنده اصلی این تحول شرکت های نرم افزاری هستند که توانسته اند خدمات بهتر دیجیتال به کاربران خود ارائه دهند.

۸۵ درصد پاسخ دهندگان گفته اند که رابط های کاربری برنامه نویسی نقش مهمی در اجرای ابتکارعمل های شرکت ها بازی می کنند. اما تنها ۳۱ درصد آنها گفته اند که این رابط ها موجب بهبود واکنش شرکت ها در قبال تحولات مرتبط با ویروس کرونا شده اند. ۵۰ درصد پاسخ دهندگان نیز پیش بینی کرده اند که سرمایه گذاری و صرف وقت و هزینه برای توسعه رابط های کاربری برنامه نویسی ظرف ۱۲ ماه آینده باز هم بیشتر می شود.

منبع: فارس به نقل از زد دی نت،

کانال تلگرام رسانه فناوری هوشمند

نوشته های مشابه

‫۲ دیدگاه ها

  1. بازتاب: برنامه ریزی کسب و کار به کمک نرم افزار های اتوماسیون : پایگاه خبری اقتصاد الکترونیکی
  2. بازتاب: معرفی ۶ مورد از بهترین برنامه های غیرمتمرکز در سال ۲۰۲۰ ! : پایگاه خبری اقتصاد الکترونیکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا