آموزش و همایش دیجیتالاقتصاددیجیتال

مفاهیم “اقتصاد دیجیتال” میان دانش‌آموزان ترویج می‌شود

کانال تلگرام رسانه فناوری هوشمند

برنامه ترویج عمومی مفاهیم مرتبط با حوزه اقتصاد دیجییتال برای دانش‌آموزان در دستور کار ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال قرار گرفت.

به گزارش اقتصاد الکترونیکی از تسنیم؛ ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای ترویج مفاهیم اقتصاد دیجیتال به‌صورت تخصصی و عمومی اقدام کرده و این کار را در بین دانشجویان، اساتید و فعالان این حوزه به صورت تخصصی و انتشار مفاهیم مرتبط با این حوزه در میان دانش‌آموزان و در اماکن عمومی به صورت عمومی آغاز کرده است.

این تلاش‌ها در کنار تامین نیروی انسانی متخصص برای آینده این عرصه علمی پرکاربرد، به نفوذ آن در جامعه هم کمک می‌کند؛ اقتصادی که نقش بسزایی در آینده کشور دارد و اگر به فکر توسعه زیست‌بوم آن نباشیم قطعا نمی‌توانیم در لیست کشورهای دارای این فناوری قرار گیریم.

بر اساس اعلام معاونت علمی ریایت‌جمهوری، امروز نقش و کارکرد اقتصاد دیجیتال به خوبی خود را نمایان کرده و از گوشی‌های موبایل که در دست عامه مردم است، آغاز شده و تا کارهای پیچیده بانکی و اقتصاد کلان ادامه یافته است؛ پس توسعه این زیست‌بوم در کشور یک ضرورت انکارناپذیر فناورانه است.

کانال تلگرام رسانه فناوری هوشمند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا