بانکداری‌دیجیتال

افزایش عرضه PIN PAD ایران کیش در بازار

کانال تلگرام رسانه فناوری هوشمند

شرکت کارت اعتباری ایران کیش با توجه به درخواست دستگاه PIN PAD توسط کسب و کارها از افزایش عرضه پین پد ایران کیش خبر داد.

دستگاه PIN PAD یک صفحه کلید خارجی که به دستگاه کارت خوان  متصل می شود و نامی که این روزها برای اصناف به خوبی جا افتاده است . محصولی که چند سال پیش ایران کیش نخستین بار به بازار عرضه کرد تا یکی از دغدغه های مشتریان و سازمانهای ناظر در خصوص وارد کردن رمز توسط مشتری جهت‌جلوگیری از پژواک رمز در محیط عمومی، را بر طرف کند.  یک محصول جانبی که به صورت رایگان در اختیار پذیرندگان قرار می گیرد و امکان اتصال به کارتخوان های مدل Dail up، Lan pos و Pc pos را دارد . در حال حاضر این محصول  برروی دستگاه های AMP  و  PAX قابلیت نصب دارد.

 Pinpad درسه سال فعالیتش راه خوبی بود تا دیگر از پشت پیشخوان مجبور نباشید، رمز عبورکارت خود را اعلام کنید و به دور از هر جدار شیشه ای یا فاصله ای، خودتان کارت بکشید، رمز وارد کنید و مبلغ کشیده شده را مشاهده کنید. امروز بسیاری عدم امکان چنین فرایندی در صنف های باجه ای، را یک مشکل امنیتی برای پرداخت هایی می دانند که از طریق دستگاه کارت خوان صورت می گیرد.

PIN PAD ایران کیش علاوه بر وارد کردن رمز توسط دارنده کارت، امکان کشیدن کارت توسط دارنده کارت و نیز مشاهده مبلغ را فراهم کرده و همین موضوع امنیت PIN PAD این شرکت را بالاتر می برد . پین پدها علاوه براین که مشکل پژواک رمز و امنیت را حل کرده جایگزین خوبی برای دستگاههای کارتخوان دیگری که از نظر فیزیکی کهنه و نامطلوب بوده نیز شده است به این شکل  که پذیرنده می تواند دستگاه کهنه کارت خوان خود را بدون نیاز به تغییر یا خرید نمونه جدید، به کارتخوان و PIN PAD مورد استفاده متصل کند . PIN PAD  علاوه بر  این ویژگی ها در راستای افزایش رشد تراکنش پذیرندگان جهت استفاده از محصول جدید را نیز فراهم نموده است.

Pinpad ایران کیش اینروزها در بیمارستان ها، داروخانه ها، صرافی ها، آژانس های مسافربری، رستوران ها ، قنادی ها و…با استقبال روبه رو شده است. ایران کیش تلاش دارد تا  سبد کالا و خدماتش را نیز دراین محصول افزایش دهد./ شرکت کارت اعتباری ایران کیش ، 

کانال تلگرام رسانه فناوری هوشمند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا